Як отримати допомогу

Важливо:

БО БФ «Щасливі оченята» надає допомогу важкохворим дітям (до 18 років, громадянам України) в оплаті діагностики, лікування, в придбанні ліків та медичних витратних матеріалів тільки в тих випадках, коли необхідність лікування підтверджується офіційними медичними документами.

БО БФ «Щасливі оченята» не допомагає грошима, не перераховує гроші на картки батьків. Фінансова допомога перераховується безпосередньо на банківські рахунки лікувальних закладів і фармакологічних організацій на покупку ліків.

Шановні батьки, для початкового розгляду вашого звернення необхідно написати заяву про допомогу (зразок представлено нижче) та заповнити форму звернення на нашому сайті.

Надати наступні документи:

  • копію паспортів обох батьків, якщо сім'я повна, або одного, якщо сім'я неповна;
  • ІПН законного представника дитини;
  • заяву на допомогу;
  • копію свідоцтва про народження дитини або паспорт;
  • копію свідоцтва про інвалідність дитини (якщо дитина визнана інвалідом); 
  • копію останнього медичного висновку з діагнозом, на бланку клініки, з підписом лікаря і печаткою та витяг з історії хвороби (останню на дату звернення);
  • довідку про заробітну плату працюючих членів сім'ї (довідка про заробітну плату оформляється на бланку організації обов'язково з зазначенням посади та окладу) або висновок місцевих органів соцзахисту про
  • матеріально-побутовому становище сім'ї;
  • контактні дані законного представника дитини: поштову адресу з індексом і телефони.
  • документальне підтвердження вартості запитуваної допомоги (рахунок на ліки або за проведення реабілітаційного курсу лікування);

ВАЖЛИВО!!! Скан-копії документів повинні бути чіткими та якісними. Фото документів, зроблені за допомогою телефону, не приймаються. Комплект документів необхідно зберегти в папку і заархівувати в форматі zip, та завантажити у відповідне поле анкети. Фонд залишає за собою право відмовити в допомозі, якщо документи надані частково або їх справжність викликає сумніви.

Розгляд звернення за допомогою розглядається протягом 7-10 робочих днів. Фонд аналізує всю надану інформацію на підставі внутрішніх стандартів, та самостійно обирає отримувачів допомоги. Після прийняття позитивного рішення, Вам буде висланий договір на надання Вам благодійної допомоги на підпис.

Контактний телефон: +380 73 425 3489

Шаблон заяви на допомогу

ФОРМА ЗВЕРНЕННЯ В БО БФ "ЩАСЛИВІ ОЧЕНЯТА"
×
Інформація про дитину, яка потребує допомоги
Детальний опис хвороби
Прикріпіть необхідні документи, згідно зі списком з розділу "Як отримати допомогу"
Формат файлу повинен бути ZIP, а розмір не перевищувати 10МБ
Переверніть пристрій для комфортного перегляду.